Kosmetika Ilona Bukačová

Dermacol


Přímo v salonu máte možnost nakoupit výrobky značky Dermacol. V případě dotazů nebo objednávek, mě prosím kontaktujte zde.


Původně a stále česká kosmetika Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. let. Dermacol byl vyvážen do všech evropských zemí nejen východních, ale i západních. V roce 1969 byla prodána licence do Hollywoodu. A protože když líčit, tak je nutné také odličovat a pečovat o pleť, bylo nutné rozšířit řadu Dermacolu o přípravky pěstící kosmetiky, odličovací prostředky, péči o pleť a dále o přípravky pro péči o tělo a přípravky pro všechny typy pletí. Výroba se rozrostla na velký export a Dermacol mohl finančně podporovat vznik nových filmů ve studiu Barrandov. Po roce 1990 nastal malý útlum. Do naší země se mohlo dovážet mnoho různých kosmetických přípravků od firem, které mají své dobré jméno, luxusních, ale také méně dobrých.


Výrobky Dermacol splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii. Klinické testy Dermacol výrobků probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze v souladu s legislativními standardy Evropské Unie. Výrobky Dermacol jsou vyráběny v souladu a požadavky GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001:2000. Většina pleťových, tělových, ale i dekorativních výrobků Dermacol je hypoalergenní. Dermacol výrobky obsahují účinné látky speciálně vyvinuté jak v Čechách tak ve Francii, Itálii, Španělsku, Německu či Japonsku. Finální výrobky Dermacol nejsou testovány na zvířatech.
dermacol

Copyright © 2013 ILONA BUKAČOVÁ, All rights reserved
Provozovatel stránek: Ilona Bukačová, IČ: 87354047 - Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku u Magistrátu města Hradce Králové

webdesign BPAS.CZ

Valid XHTML 1.0 Transitional